KOWALEWSKI & WOLFF


Ius est ars boni et aequi

 Komunikat, 2015-03-02 

Uwaga! Konieczna zmiana nazw serwerów! W związku z przeniesieniem przez Currenda sp. z o.o. serwera DNS domeny komornik.pl z naszych fizycznych serwerów na wirtualne serwery zewnętrznego operatora konieczna jest zmiana nazw serwerów pocztowych dla kont OSMK Izby Gdańskiej w formacie imie.nazwisko@komornik.cc.

Aktualne nazwy serwerów pocztowych dla powyższych kont to:

POP3: pop3.wolff.pl

SMTP: smtp.wolff.pl

Odpowiedniej zmiany należy dokonać we właściwiściach konta email. Pozostałe parametry pozostają bez zmian.

Aktualny dostęp do poczty poprzez webmaila to:

www.poczta.komornik.cc

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości lub problemy ze zmianą konfiguracji powyższych kont email prosimy o kontakt telefoniczny pod nasz numer +48 58 770 20 80

Jednocześnie informujemy, iż w związku z przeniesieniem przez Currenda sp. z o.o. serwera DNS domeny komornik.pl na serwery zewnętrzne oraz przekierowaniem na nie przez Spółkę Currenda serwerów pocztowych pop3.komornik.pl oraz smtp.komornik.pl w sprawach związanych z kancelaryjnymi kontami email należy kontaktować się bezpośrednio ze spółką Currenda.

Pobierz krótką instrukcję dokonania zmiany - kliknij tutaj.

<- Powrót

 Komunikat, 2015-01-27 

Uwaga na fałszywe i niebezpieczne e-faktury!

Dostaliśmy zgłoszenie od jednego z użytkowników udostępnianych przez nas w ramach umowy z Currendą kont mailowych informację, iż otrzymał on wiadomość mailową wraz z zawirusowanym załącznikiem w postaci pliku zip.

Prosimy o szczególne zwrócenie uwagi na tego typu maile zawierające załączniki w postaci spakowanych plików, np. z rozszerzeniem ZIP lub plików z rozszerzeniem EXE.

Oprogramowanie antywirusowe zarówno serwera jak i Państwa komputera może nie wykryć zagrożenia wirusowego w plikach tego typu.

Ostatnio najczęściej pojawiają się zawirusowane wiadomości w formie, tzw. e-faktur.

Z komunikatów na stronach większości dostawców, np. telekomów wynika, że prawdziwe wiadomości tego (e-faktury) powinny zawierać faktury w postaci plików PDF.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości w zakresie autentyczności nadesłanej e-faktury warto upewnić się czy wiadomość została nadesłana z tego samego adresu co poprzednio oraz czy wygląd faktury jest analogiczny do poprzedniej. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości warto także zadzwonić do właściwego Biura Obsługi Klienta Państwa dostawcy i upewnić się czy wiadomość jest prawdziwa.

<- Powrót

 Komunikat, 2014-11-05 

W związku z napływającymi do nas informacjami z kancelarii komorniczych o telefonach od rzekomych pracowników Currenda sp. z o.o. , którzy proszą o przekazanie im parametrów dostępowych do hostowanych w domenie komornik.pl usług, przestrzegamy przed podawaniem tych danych.

Od ponad 14 lat współpracujemy z firmą Currenda sp. z o.o. w zakresie kompleksowej obsługi domeny komornik.pl.
W ramach umowy naszych firm od 14 lat kancelaryjna poczta internetowa, listy mailingowe, kancelaryjne strony internetowe oraz zarządzanie serwerem nazw komornik.pl odbywa się tylko i wyłącznie na fizycznych serwerach naszej firmy.

Zgodnie z postanowieniami tej umowy ze względów bezpieczeństwa jedynie nasz Zespół jest uprawniony do kontaktu z kancelariami komorniczymi w zakresie przekazywania poufnych danych autoryzacyjnych. Nie dostaliśmy żadnej informacji od spółki Currenda w zakresie planowania przeprowadzenia czy prowadzenia podobnej akcji, a z całą pewnością nasza firma byłaby pierwszym podmiotem poinformowanym przez Currenda sp. z o.o. o prowadzeniu takiej krytycznej pod względem bezpieczeństwa kancelarii komorniczych akcji.

W razie wątpliwości lub pytań prosimy o bezpośredni kontakt z nami drogą telefoniczną lub mailową:

tel.: 58 770 20 80,
email: admin@komornik.pl

Piotr Gładki
501 065 695

Krzysztof Kowalewski
501 705 557

Maciej Mański
58 770 20 83

<- Powrót


Nasze marki:

                   


Wydawnictwo Multimedialne Kowalewski i Wolff s.c.
Plac Kaszubski 8/205, 81-350 Gdynia
tel.: 58 770 20 80, fax: 58 746 37 66
wolff.pl